Esileht > Tegevusvaldkonnad > Köögiviljakasvatus

Köögiviljakasvatuse erialasektsioon seisuga 01.03.2016

nimi

telefon

e-post

aadress

esindaja

tegevusala

Järvesalu OÜ

53037454
triin31@gmail.com
Lammatsi küla, Ülenurme vald, Tartumaa
Triin Luksepp
Köögiviljakasvatus
Kadarbiku Köögivili OÜ

6717727;

51 75 188

veiko.pak@gmail.com; www.kadarbiku.ee Tuula küla, 76603 Keila sjsk. Harjumaa Veiko Pak Köögiviljakasvatus, töötlemine ja hulgimüük
Grüne Fee Eesti AS

7 488 010;  

50 34 735

info@grynefee.ee

http://www.grynefee.ee/

 

Lohkva k. Luunja v. 62207 Tartumaa  Raivo Külasepp Katmikköögiviljade (kurk), maitserohelise kasvatus ja hulgimüük
Intsu Talu
5142330
info@intsu.ee
Voorepalu küla, Kõlleste vald, 63602 Põlvamaa
Voldemar Kamenik
Katmikköögiviljakasvatus
Jaagumäe talu

782 3866;

55 34 073;

55 34 063

tarmo.timmi@mail.ee

http://www.jaagumae.ee/

 

Võru vald, Navi küla 65511 Võrumaa Tarmo Timmi Köögiviljakasvatus
Kadastiku Talu
53479008
kadastiku@gmail.com
Kambja vald, Tartumaa
Andres Voore
Küüslaugu kasvatus, küüslaugu tooted
Karin Neem FIE

6 086 155;

53 425 725

karin.neem.002@mail.ee

Tamme 2, 76402 Ääsmäe

sjsk. Harjumaa

 Karin Neem Köögiviljakasvatus
Metste Aiandustalu OÜ
5124698

info@metstetalu.ee;

www.metstetalu.ee/

Metste talu, Kärsu küla,Saarde vald, Pärnumaa

Katrin Pärn Köögiviljakasvatus
Anneli OÜ
52 054 03 kivimurd@gmail.com; www.kivimurd.pri.ee

Vana-Kariste, Halliste v.

69506 Viljandimaa

Anneli Aasna Köögivilja-, suvelille ja maasikakasvatus.
Krista Loo FIE

6 040 183;

52 73 825

- 75401 Kiili sjsk. Harjumaa Krista Loo Köögiviljakasvatus (katmik- ja avamaal)
Kõlleste Garlic OÜ
58229871
kolleste.garlic@gmail.com;
www.garlic.ee 
Kõlleste vald, Põlvamaa
Vaike Rästa
Küüslaugu kasvatus
Laheotsa OÜ

5297521

6 782 523

risto@laheotsa.ee; www.laheotsa.ee Otimäe, Padise küla, Padise vald, 76001 Harjumaa

Risto

Villers

Köögivilja- ja kartulikasvatus,

töötlemine ja müük

Metsatare talu OÜ
53464866
info@metsatare.ee
Rimmi küla, Antsla vald, Võrumaa
Anneka Põder
Köögiviljakasvatus, maasikakasvatus
Ojametsa-Peetri talu

6 725 361;

51 08 732

ojamets01@hot.ee Pikavere sjk, Rae vald 75202, Harjumaa Endel Ojamets Porgandikasvatus
Oja-Raaga OÜ
53060605
ojaraaga@gmail.com
Tarvastu vald, Viljandimaa
Priit Pedai
Köögiviljakasvatus
Sagro AS

6 796 830;

50 47 266

info@sagro.ee Vae 2,  76401 Laagri sjsk. Harjumaa  Kalle Reiter  Köögivilja- ja lillekasvatus, sordivõrdlus; köögivilja hoiustamine, töötlemine, kokkuost, hulgimüük
SaiTklaP OÜ
5490520
saitklap@gmail.com
Suur-Rahula küla, Orissaare vald, Saaremaa
Jana Põri
Köögiviljakasvatus
Timo Hietanen

+358

27376387

- Myllykyläntie 153, 24130 Salo, Finland Timo Hietanen Avamaa köögiviljakasvatus
Uuevälja Köögivili OÜ 51 43 273 andrus@vegetables.ee ; www.vegetables.ee Uuevälja küla, Pajusi vald; 48211 Jõgevamaa Andrus Soidik Köögivilja ja maitserohelise kasvatamine
Vana-Peetri talu

6 717 626;

50 11 329

anti.tomson@mail.ee Valingu, 76603 Keila sjsk. Harjumaa Anti Tomson   Avamaa-köögiviljakasvatus: kõrvits, hernes, aeduba, kabatsokk, salat