Esileht > Üldinfo > Liikmed

EAL liikmed seisuga 10.01.2018


Firma Telefon e-mail, koduleht Aadress Tegevusala Kontakt
Aed ja Muru OÜ 55928052 info@muru.ee
www.muru.ee
Uus 3-64, 50603 Tartu Seemnete jae- ja hulgimüük Karolin Rumvolt
Aiasesoon OÜ 5041804 raigo@sesoon.ee Rannamõisa tee 4, Tallinn Istikute, taimede, lillede ning aiakaupade jae- ja hulgimüük Raigo Roosvee
Akaatsia Talu OÜ 53494253 akaatsiatalu@gmail.com Võlli küla, Tori vald, Pärnumaa Marjakasvatus, köögiviljakasvatus, töötlemine Karin Arop
Arli Puukool 6078460
5188465
ahaak59@hot.ee
www.arlipuukool.ee
Kiiu-Aabla, Kuusalu vald, 74704 Harjumaa Istiku ja marjakasvatus, haljastus Aivar Haak
Ain Ootsing FIE,
Asuva Aed
56482081 asuvaaed@gmail.com
www.asuva.eu
Illimari 10, Ahja, 63701 Põlvamaaa Puukool, istikute kasvatus ja müük Ain Ootsing
Anneli OÜ 5205403 kivimurd@gmail.com
www.kivimurd.ee
Vana-Kariste, Halliste vald, 69506 Viljandimaa Köögiviljakasvatus, iluaiandus Anneli Aasna
Aran PM OÜ 5513279 paavo@aranfarming.eu Pärna talu, Päkste küla, Haaslava vald, Tartumaa Maasikakasvatus, kiletunnelite müük Paavo Otsus
Baltic Agro AS 6062260
5128606
ene.kiudsoo@balticagro.com
www.balticagro.ee
Peterburi tee 44, 11415 Tallinn Taimekaitsevahendite, väetise, seemnete hulgimüük Ene Kiudsoo
Betle Grupp OÜ 56466014 betle@maasikad.net Tuul küla, Saue vald, Harjumaa Maasikakasvatus Gunnar Tärn
Eesti Maasika-
kasvatajate Liit
5090746 valdis@eestimaasikas.ee Unipiha küla, Nõo vald, 61601 Tartumaa Maasika ja vaarikakasvatus, istikute müük Valdis Kaskema
EMÜ PM ja KK Instituut
- Polli AK,
Rõhu Katsejaam
7313821
5066882
4331443
5018038
aret.vooremae@emu.ee
priit.poldma@emu.ee
polli@emu.ee
toomas.torra@emu.ee
www.polli.emu.ee
www.emu.ee
Kreutzwaldi 1a, 51014 Tartu Aianduslikud rakendusuuringud, teadus- ja õppetöö, koolitus Aret Vooremäe
Priit Põldma
Ave Kikas
Toomas Tõrra
Eskla Väino FIE 56478086 aiatark@aiatark.ee Kuusikuaia, Mäepea küla, Kuusalu vald, Harjumaa Istikukasvatus, konsultatsioonid Eskla Väino
Estlandscape OÜ 58589333 info@estlandscape.eu Linnu 39, Tartu Maastikuehitus, haljastus Aivar Parksepp
Estplant AS 7679966
53426772
info@estplant.ee
www.estplant.ee
Vainu Talu, Hummuli vald, 68401 Valgamaa Ilupuude ja põõsaste kasvatamine Ave Bachmann
Grüne Fee Eesti AS 7488010
5034735
info@grynefee.ee Valguse tee 1, Lohkva, Luunja vald, 62207 Tartumaa Katmikköögiviljade ja maitserohelise kasvatus, hulgimüük Raivo Külasepp
Fragarius OÜ 5051066 marguskopp@gmail.com Pori küla, Põdrala vald, Valgamaa Konsultatsioon, põllumajandus Margus Kopp
Halrika OÜ 5094054 metsgrupp1@hot.ee Papiniidu 5, 80010 Pärnu Põllumaade hooldus, astelpaju kasvatus Urmas Rahnel
Hansaplant OÜ 6725117
5109991
hansaplant@hansaplant.ee
www.hansaplant.ee
Vaela küla, Kiili vald, 75413 Harjumaa Aianduskeskus, puukool Indrek Naudi
Hatec Baltic OÜ 5013790 mattserik@hatec.ee Kiige 1-2, Pärnu Aiandustarvikute hulgimüük Matts-Erik Lindqvist
Hiiumaa Ametikool 4694391 hiiumaa.ametikool
@hak.edu.ee
www.hak.edu.ee
Suuremõisa, Pühalepa vald, 92302 Hiiumaa Kutseharidus Ivo Eesmaa
Horticom OÜ 5211379 info@horticom.ee Loomäe tee 11, Rae vald, Harjumaa Seemnete, kahjuritõrjevahendite ja aiatarvete hulgimüük Karol Kõrm
Hortinet OÜ 56207336 roland@hortinet.ee Lennuse 6, Tallinn Kasvuhoonete, kastmissüsteemide ja aiandustehnika müük, paigaldus ja hooldus; Aiandustarvikute müük Roland Rool
Intsu talu 5142330 info@intsu.ee Voorepalu küla, Kõlleste vald, 63602 Põlvamaa Köögivilja kasvatus Voldemar Kamenik
Jaagumäe OÜ 7823866 jaagumae.talu@gmail.com Navi, Võru vald, 65511 Võrumaa Köögivilja kasvatus Tarmo Timmi
Jaanihanso OÜ 5120874 cider@jaanihanso.ee Halinga vald, Pärnumaa Puuviljakasvatus, siidri tootmine Alvar Roosimaa
Järvesalu OÜ 53037453 triin31@gmail.com Lemmatsi küla, Ülenurme vald, Tartumaa Köögiviljakasvatus Triin Luksepp
Kaasiku suurtalu 7752746
5227184
pruuli@hot.ee
www.hot.ee/pruuli/
Pauastvere küla, Põltsamaa, 48017 Jõgevamaa Istikukasvatus, jõulukuuse kasvatus puukool Riho Pruuli
Kadarbiku Köögivili OÜ 6717627
5175188
veikopak@gmail.com
www.kadarbiku.ee
Tuula küla, Keila side, 76603 Harjumaa Köögiviljakasvatus, töötlemine ja hulgimüük Veiko Pak
Kadastiku Talu 53479008 kadastiku@gmail.com Rebase küla, Kambja vald, Tartumaa Köögiviljakasvatus Andres Voore
Kaeralill OÜ 56674915 kaeralill@hot.ee Sausti, Kiili vald, Harjumaa Lillekasvatus, marjakasvatus Alar Nisu
Kambek Külli FIE 56980890 kylli.kambek@mail.ee Polli küla, Karksi vald, Viljandimaa Istikukasvatus Külli Kambek
Kaskema Talu OÜ 56687247 thomas.hainsalu@gmail.com Paeküla küla, Märjamaa vald, Raplamaa Köögiviljakasvatus, marjakasvatus Thomas Hainsalu
Klaas Liidia FIE 56695274 polliklaas@gmail.com Polli küla, Karksi vald, Viljandimaa Istikukasvatus Liidia Klaas
Kanepi Aiand OÜ 5298986 kanepiaiand1@gmail.com Kanepi vald, Põlvamaa Lillekasvatus Margus Vahtramäe
Karin Neem FIE 6086155
53425725
karin.neem002@mail.ee Tamme 2, Ääsmäe, 76402 Harjumaa Köögiviljakasvatus Karin Neem
Kindel Käsi OÜ 5090746 valdis@eestimaasikas.ee Unipiha küla, Nõo vald, 61601 Tartumaa Maasika ja vaarikakasvatus, istikute müük Valdis Kaskema
Krista Loo 5273825 krista.loo@mail.ee Eeruma 6, Kiili, 75401 Harjumaa Köögiviljakasvatus Krista Loo
Krista Tiirmaa 5206583 kristamaa@hotmail.com Aakre, Puka vald, Valgamaa Aianduskonsulent Krista Tiirmaa
Kristi Aed OÜ 56489519 raivo@kristiaed.ee Tõõraste, Kastre vald, Tartumaa Teraviljakasvatus, maasika ja vaarikakasvatus Raivo Sell
Laheotsa OÜ 6782523
5297521
info@laheotsa.ee
www.laheotsa.ee
Otimäe, Padise küla, Padise vald, 76001 Harjumaa Köögivilja ja kartulikasvatus ning töötlemine Risto Villers
LilledEst OÜ 5044708 aiand@lilledest.ee Päiksi tee 1, Alatskivi, 60201 Tartumaa Lõikelillede kasvatus ja jaemüük Kristiina Laurson
Luua Metsanduskool 7762111
5104183
info@luua.edu.ee
www.luua.edu.ee
Luua, Palamuse vald, 49203 Jõgevamaa Kutseharidus, ilupuude kasvatus Haana Zuba
Matogard OÜ 4475570
5641516
info@matogard.ee
www.matogard.ee
Randivälja küla, Tori vald, 86814 Pärnumaa Toalillede mulla ja biokomposti tootmine, haljastus Mart Ruumet
Mesilase Agro OÜ 53420398 info@mesilaseagro.ee Nigula küla, Tartu vald, Tartumaa Köögiviljakasvatus, küüslauk Aivar Vuks





Metste Aiandustalu OÜ 5124698 info@metstetalu.ee
www.metstetalu.ee
Metste talu, Kärsu küla, Saarde vald, Pärnumaa Köögiviljakasvatus Katrin Pärn
Mustamäe Haljastus AS 56695570 mhaljastus@hot.ee Ehitajate tee 68a, Tallinn Haljastus, maastikuehitus, heakorratööd Olev Kallas
Nurmiko AS 6737520 jaak@nurmiko.ee
www.nurmiko.ee
Juuliku tee 3, Saku vald, 75512 Harjumaa Lillekasvatus, lillede ja lilletarvikute jae- ja hulgimüük Jaak Ungerson
Ojametsa-Peetri talu 56474553 ojamets01@hot.ee Urvaste küla, Rae vald, 75202 Harjumaa Porgandikasvatus Endel Ojamets
Oja-Raaga OÜ 53060605 ojaraaga@gmail.com Tarvastu vald, Viljandimaa Köögiviljakasvatus Priit Pedai
Oru Farm OÜ 53667326 orufarm@hotmail.com Kose vald, Harjumaa Köögivilja, maitsetaimede kasvatus Hugh Cartmill
Pae OÜ 5164650
6601073
roos@laheroos.ee
www.veed.ee
Paekodu, Padise vald, 76015 Harjumaa Puukool, maguskirsi kasvatus Johannes Valk
Plantex AS 53424486 ivar@juhanipuukool.ee Valguse tee 1, Lohkva, Luunja vald, 62207 Tartumaa Viljapuude ja põõsaste, ilutaimede istikute kasvatus. Puukool. Tiit Juhani
Päidre Puukool,
Hillar Nassar FIE
4358692
5156069
paidrepuukool@hot.ee
www.hot.ee/paidrepuukool/
Päidre puukool, Päidre küla, 69614 Viljandimaa Viljapuude ja marjakultuuride kasvatus, müük Hillar Nassar
RaidoHei OÜ 5044094 heinrich.raidoja@potagrow.eu Nooruse 2-11 Sargvere, Paide vald, Järvamaa Aiandustarvikute, kartuli- ja köögivilja kasvatuse masinate ja seadmete müük Heinrich Raidoja
Reijo Simson, EMI 6630941 reijo.simson@etki.ee Tallinn Kartuliuuringud EMI-s Reijo Simson
Räpina Aianduskool 7961558
5166834
kool@aaianduskool.ee
www.aianduskool.ee
Pargi 32, 64505 Räpina, Põlvamaa Koolitus, istikukasvatus Kalle Toom
Sagro AS 6796830
5047266
info@sagro.ee
www.sagro.ee
Vae 2, Laagri, 76401 Harjumaa Lillekasvatus, köögiviljakasvatus ja töötlemine Kalle Reiter
SaiTklaP OÜ 56490524 saitklap@gmail.com Suur-Rahula küla, Liiva, Orissaare vald, Saaremaa Köögiviljakasvatus Jaana Põri
Seedri Puukool OÜ 4341053 puukool@seedripuukool.ee
www.seedripuukool.ee
Polli, Karksi vald, Karksi- Nuia, 69104 Viljandimaa Istikukasvatus, puukool Elmar Zimmer
Seljamaa talu OÜ 580497 alararmi@hot.ee Sojamaa küla, Tartu vald, Tartumaa Istikukasvatus, puukool Alar Armi
Sepalilled OÜ 53937718 sepalilled@gmail.com Nabala küla, Kiili vald, Harjumaa Köögivilja-, lille ja maitsetaimede kasvatus Aivar Somarokov
Sulev Kalbus 56505397 kristaliivkalbus@gmail.com Koruste küla, Rõngu vald, Tartumaa Istikukasvatus Sulev Kalbus
Tartu Puukool RMK 6767433
5178485
andres.tuvi@rmk.ee
www.rmk. ee
Rõõmu tee 1, 51013 Tartu Istikukasvatus, puukool Andres Tuvi
Timo Hietanen +358-
27376387
  Myllykyläntie 153, 24130 Salo, Finland Köögiviljakasvatus Timo Hietanen
Topgreen OÜ 56986502 timo@topgreen.ee
www.topgreen.ee
Põltsamaa vald, Jõgevamaa Aiatarvikute ja tehnika hulgimüük Timo Annuk
Uuevälja Köögivili OÜ 5143273 kontakt@vegetables.ee
www.vegetables.ee
Uuevälja küla, Pajusi vald, 48211 Jõgevamaa Köögivilja ja maitserohelise kasvatus Andrus Soidik
Vaigla OÜ 5093959 jaanus@veinimaailm.ee Vilina küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa viinamarjakasvatus Jaanus Lajal
Valgeanso OÜ 53864998 valgeanso@valgeanso.ee Puhtaleiva küla, Tartu vald, Tartumaa Istiku ja lillekasvatus Kati Loid
Vana-Peetri talu 5011329 anti.tomson@mail.ee Aila küla, Saue vald, 76625 Harjumaa Köögiviljakasvatus Anti Tomson
Verevi Aed OÜ 5155582 vereviaed@gmail.com Hommiku talu, Verevi küla, Rannu vald, Tartumaa Köögiviljakasvatus Triin Kuusepuu
Vesneri Aed OÜ 51944357 vesneriaed@gmail.com Peetri 19, Tartu Lillekasvatus Alo Solba
Vääna Puukool OÜ 5164278 puukool@haljastus.ee Vääna küla, Harku vald, Harjumaa Istikukasvatus, haljastus, maastikuehitus Andres Monvelt