Esileht > Visioonikonverents 2017 > Esinejad

Eesti Aiandusliidu IV Visioonikonverentsi ESINEJAD (info täieneb)

  Illar Lemetti, Maaeluministeeriumi kantsler.   Illar lõpetas 1993. aastal Eesti Põllumajandusülikooli agronoomia teaduskonna ja sai 1995. aastal põllumajandusteaduste magistrikraadi mullateaduse erialal. Aastail 2005–2010 töötas Illar Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi direktorina, 2010 – 2013 Põllumajandusameti peadirektorina, 2013 – 2016 Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsleri ametikohal ja alates 2. aprillist 2016 a. töötab Illar Maaeluministeeriumi kantsleri ametikohal.  

Raivo Külasepp, Grüne Fee Eesti AS juhatuse esimees, Aasta Põllumees 2012.   Raivo on lõpetanud EPA elektriinsenerina ja on töötanud Tartumaal üle 30 aasta. Grüne Fee Eesti AS katmikalal toodetakse aastas ca 2500 tonni värsket kurki ja ca 8,55 mln ühikut salatit ja maitserohelist. Grüne Fee Eesti kasutab uudseimat tehnoloogiat Baltikumis. Kasvuhooneid on firmal rohkem kui 6 hektaril. 

Georg Merilo, läbirääkimiste ekspert ja -koolitaja. 60-minutilise esinemise jooksul toob Merilo konverentsil osalejateni konkreetsed juhised, mida peab tegema ja mitte mingil juhul ei tohi teha, läbirääkimisi ette valmistades ja neid edukalt läbi viia püüdes. 16-aastase staaźi jooksul on Merilo õpetanud sadu inimesi ja ettevõtteid struktureeritult mõtlema ja läbirääkimisi seeläbi võimalikult hästi pidama. Merilo unistus on viia läbirääkimiste õpe Eesti gümnaasiumite ja kutsekoolide programmi, et meie järgmine põlvkond oleks maailmas konkurentsivõimeline juba enne täiskasvanuks saamist.