Esileht > Aiandusklaster > Liikmed

MTÜ Aiandusklaster liikmed seisuga 20.04.2018

Nr



Ettevõte



Tegevusvaldkond



Esindaja nimi



Kontaktandmed



1



Kindel Käsi OÜ



marjakasvatus



Valdis Kaskema



valdis@eestimaasikas.ee



2



Aran PM OÜ



marjakasvatus



Paavo Otsus



paavo@aranfarming.eu



3



Nord Garlic OÜ



köögiviljakasvatus



Andrus Soidik



andrus.soidik@nordgarlic.com



4



Kadastiku Talu OÜ



köögiviljakasvatus



Andrus Voore



kadastiku@gmail.com



5



Aiandusliit MTÜ



aiandussektori koordineerimine ja aiandustootjate esindamine organisatsioonina



Raimond Strastin



aiandusliit@aiandusliit.ee



6



Seedri Puukool OÜ



taimede paljundamine (puukool)



Elmar Zimmer



puukool@seedripuukool.ee



7



Aiasõber OÜ



lillekasvatus



Lembit Kaarna



lembit@aiasober.ee



8



Meriidio OÜ



marjakasvatus



Margus Hiie



margus.hiie@gmail.com



9



Kanepi Aiand OÜ



lillekasvatus



Margus Vahtramäe



kanepiaiand1@gmail.com



10



Plantex OÜ



taimede paljundamine (puukool)



Tiit Juhani



tiit@juhanipuukool.ee



11



Ossi Põld OÜ



teraviljakasvatus



Janek Paulus



janek.paulus@gmail.com



12



Hortiteh OÜ



marjakasvatus



Madis Pennar



hortiteh@hot.ee



13



Nordic Organic OÜ



kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine



Kaido Veermäe



kaido.veermae@gmail.com



14



Murimäe Vein OÜ



viinamarjakasvatus



Janika Ilves



jardinlilled@jardinlilled.ee



15



Veinimõisnik OÜ



käsitööveini tootmine



Tiina Alaküla-Kuuler



info@veinivilla.ee



16



Grüne Fee Eesti AS



köögiviljakasvatus



Raivo Külasepp



raivo@grynefee.ee



17



Meelis Värnik FIE



viinamarjakasvatus



Meelis Värnik



meelis.varnik@kevili.ee



18



Freezedry OÜ



puu - ja köögivilja töötlemine ja säilitamine



Mermi Kangur



mermi.kangur@gmail.com














Juhatuse liige

Raimond Strastin


Nõukogu koosseis:

Paavo Otsus( Nõukogu esimees ), Aran PM OÜ
Margus Vahtramäe, Kanepi Aiand OÜ 

Andres Voore, Kadastiku Talu OÜ
Elmar Zimmer, Seedri Puukool OÜ 

Margus Hiie, Meriidio OÜ